1 Zabierak 01.00.25/A
2 Wałek rozwalcowujący 01.00.26
3 Wałek zawijający 01.00.27
4 Wałek posypywacza 01.00.29
5 Wałek szczotki 01.00.30
6 Wałek rozwalcowujący 01.00.31
7 Segment szczotki 01.05.01
8 Wałek zdawczy 01.06.00
1 Taca formująca ZF 12 00.02.00.00.0
2 Taca formująca ZF 11 00.02.00.00.0
3 Korpus dolny 01.00.02.00.0
4 Podkładka regulacji prasowania 01.00.14.00.0
5 Sprężyna głowicy 01.00.19.00.0
6 Sprężyna wodzideł 01.00.20.00.0
7 Sprężyna dźwigni 01.00.21.00.0
8 Sprężyna regulacji prasowania 01.00.22.00.0
9 Sprężyna kulki 01.00.23.00.0
10 Sprężyna zapadki 01.00.25.00.0
11 Podkładka kompensacyjna 01.00.30.00.0
12 Dźwignia 01.01.00.00.0
13 Rolka 01.01.03.00.0
14 Mechanizm zapadki 01.02.00.00.0
15 Nóż wieńcowy 01.05.00.00.0
16 Sprężyna hamulca 02.00.04.00.0
17 Sprężyna dźwigni III 02.00.07.00.0
18 Koło mimośrodu 02.00.12.00.0
19 Suwak 02.00.13.00.0
20 Obsada łożyska 02.00.14.00.0
21 Koło zabierakowe kpl 02.02.02.00.0
22 Koło zabierakowe 02.02.02.01.0
23 Koło zębate Z-50 02.02.02.02.0
24 Układ sprzęgłowo-korbowy 02.02.03.00.0
25 Tarcza sprzęgła 02.02.03.01.0
26 Sworzeń 02.02.03.02.0
27 Płytka korbowodu 02.02.03.04.0
28 Koło zębate Z-104 02.02.04.01.0
29 Koło łańcuchowe 02.02.04.04.0
30 Ślimacznica kpl 02.02.05.00.0
31 Ślimak 02.02.10.00.0
32 Pazur D 02.02.16.00.0
33 Trzpień obrotowy D 02.02.18.00.0
34 Sprężyna sprzęgła 02.02.19.00.0
35 Pazur M 02.03.02.03.0
36 Trzpień obrotowy M 02.03.02.04.0
37 Koło łańcuchowe 02.03.04.02.0
38 Sprężyna korbowodu 02.04.08.00.0
39 Układ dźwigniowy 02.05.00.00.0
40 Układ krzywkowy 02.06.00.00.0
41 Obsada mimośrodu 02.07.00.00.0
42 Mimośród 02.08.00.00.0
43 Sworzeń osadczy I 02.08.02.00.0
44 Płyta obtaczająca 02.09.00.00.0
45 Sprężyna płyty obtaczającej 02.09.05.00.0
46 Tłoczek 02.15.03.00.0
47 Dźwignia hamulca 02.16.00.00.0
48 Taśma hamulca kpl. 02.17.00.00.0
49 Dźwignia III 02.20.00.00.0
1 Łożysko dźwigni 00.00.01.0
2 Półka 00.00.03.0
3 Dźwignia lewa do mocow noża 02.02.00.0
4 Dźwignia prawa do mocow noża 02.02.00.0
5 Płaskownik ramki 02.03.00.0
6 Amortyzator 02.06.00.0
7 Piasta koła kpl 04.01.00.0
8 Koło mimośrodu 04.02.00.0
9 Sworzeń mimośrodu 04.03.00.0
10 Cięgno 04.04.00.0
11 Sworzeń dźwigni 04.05.00.0
12 Koło pasowe 04.06.00.0
13 Dźwignia posuwu 06.01.00.0
14 Rączka dźwigni kpl 06.02.00.0
15 Sprężyna dźwigni 06.05.00.0
16 Popychacz 07.02.00.0
17 Ślizg 07.03.00.0
18 Dociskacz 08.00.00.0
19 Blacha grzebieniowa 08.03.00.0
20 Sprężyna dociskowa 08.04.00.0
21 Grzebień 10.00.00.0
22 Klips M22-A
23 Styk NZ M22 – K01
24 Styk NO M22 – K10
25 Osłona silikonowa przycisku dwuklaw M22-T-DD
26 Przycisk dwuklawiszowy M22-DDL-GR-x1/x0
27 Mikrowyłącznik MPO-5 MPO-5
28 Zestaw kołowy LMDA-VPA 75 K-FI
29 Wkręt M8 x 55 PN84/82316
30 Nóż 1kpl (34szt) L-270
1 Sito Ø 4 00.01.0
2 Nóż I 00.02.0
3 Nóż II 00.03.0
4 Przesłona gumowa 00.10.0
5 Sito trapezowe 00.14.0
6 Uszczelka gardzieli Jawor
1 Sito Ø 3 00.001.03.00.0
2 Slimak 00.00.01.00.0
3 Oś koła pasowego 00.03.00.02.0
4 Rękaw 00.00.00.13.0
5 Uszczelka wsypu ON1
6 Przegub 2G18H7
7 Zestaw kołowy LMP0100G
8 Zestaw kołowy LMP075G
*kliknij aby rozwinąć listę części

Leszek FabisiakCzęści zamienne